Svatby

Již řadu let tvořím pro páry vše co si pod pojmem svatební dekorace lze představit. Snažím se posouvat stále dál a hlavně být neustále v obraze co je kde v kurzu. Mám ráda jak klasické svatby, tak i originální koncepty, kde se můžu vyřádit a společně s klienty vymyslet něco nezapomenutelného. Svatební kytice a celkově dekorace, by měla svatbu doplnit a podtrhnout, tak aby na sebe neupoutala veškerou pozornost, ale krásně ladila. V případě, že zvažujete spolupráci právě se mnou a já jsem za to velice ráda, tak počítejte s tím, že se určitě sejdeme u mě v ateliéru kde vše v klidu probereme.

Nejedná se jen o floristickou práci, ale také o ostatní dekorace - kompletně nachystané svatební tabule, vlastním také několik sad bran, židlí ... na svatební obřady, které dopravím kam je třeba a vše nachystám. Součástí je i nemalá svatební půjčovna, kde naleznete velké množství různých váz, svícnů atd. 

Není potřeba brát veškerou výzdobu. Je možné se domluvit jen na dílčích věcech, jako třeba květiny.

V případě že chcete nakouknout pod pokličku ještě víc, tak vřele doporučuji nahlédnout na náš blog svatebnítrendy.webnode.cz, kde naleznete články i od dalších svatebních odborníků. 

Pro budoucí nevěsty a nejen ty doporučuji sledovat moje účty na IG a FB.

Jestli jste se v textu dostali až sem, tak je jasné, že Váš zájem není jen pouhá zvědavost, takže se ozvěte a já se moc těším na spolupráci.

 

0485

kolaz26

kolaz33

kolaz32

0151

0162

454

586

452

 

No entries found...