O nás

Jmenuji se Jitka Svobodová a skoro všechen čas věnuji svým dvěma velkým láskám, rodině a práci. Mám dvě úžasné malé děti a milujícího manžela, který je také mojí pravou rukou, oporou a kritikem. Bydlím na malé vesničce, kde mám velikou zahradu. Tam mám také kromě pískoviště a hradu pro děti i záhon plný květin, které se objevují ve vašich kyticích. Kolem mám louku a les, kde se ráda procházím, trhám luční kvítí a hledám inspiraci pro své nápady. Co je pro mě ale nejvíce důležité je klid, který mám pro svoji práci. Spousta krásných věcí vzniká právě, když koukám do lesů nebo na záhon plný květů.


Moji prací je nevěsty nadchnout a potěšit. Nabízím nevěstám vše co si dokážete představit pod pojmem svatební kytice a dekorace ( květiny, dekorování svatební tabule, svatební obřad atd.). Každá nevěsta je jedinečná a má své požadavky, tak se k ni také snažím přistupovat a stále vymýšlet něco nového a pro každou nevěstu šitého na míru.
Každá svatba je pro mě výzva a originál. Ať už si přejete jen kytice nebo kompletní servis - jsem tu pro Vás.

Jak můžete na těchto stránkách vidět, tak základními pilíři mé práce jsou svatební dekorace a květiny, workshopy a výroba různých druhů dekorací, které vám nabízím v e-shopu. Tento e-shop jsem se rozhodla vytvořit, abych Vám poskytla přehled co všechno mohu nabídnout a aby jste si jednoduchým způsobem mohly vybrat.

 

 

Těším se na Vás 

Jitka Svobodová 

majitelka firmy